Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer > Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
 • Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
 • Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
 • Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
 • Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD
 • Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD

Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD

  Çmimi i njësisë: USD 15.3 - 16 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 7

Application: Mobile Phone

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Quality: AAA TIANMA Quality

Compatible Phone Models: IPhone 7(A1660/A1778/A1779)

Weight: 4.2 Ounces

Item Dimensions: 6.8 X 5.6 X 1 Inches

Additional Info

paketim: Ekran LCD i iPhone 7

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i ekranit për iPhone 7 Zi 4.7 "LCD Display 3D Touch Digitizer Frame Kuvendi i plotë Riparimi Kit

 • Compatible with iphone 7 vetëm 4.7 inç, jo në përputhje me modelin tjetër, jo për 6S 4.7 inç.
 • Çdo LCD i zëvendësimit të ekranit të iPhone 7 është testuar dy herë para se të shippig dhe duke punuar në mënyrë të përkryer, më të veshur.
 • Ekran LCD i iPhone 7 + Precizi i panelit të digjitalizimit me prekje.
  Për të zëvendësuar kuvendin zëvendësues të zëvendësimit të digjitalizimit të iPhone 7 me defekt, defekt, plasaritje, me pixels të madh me ngjyra dhe rezolucion LCD si origjinal.
 • Do të ishte zëvendësim i shkëlqyeshëm për ekranin me prekje, thyerje, të dëmtuar, të vjetër dhe të gabuar të ekranit me ekran LCD. Mos shtypni në mënyrë agresive në të dy qoshet e sipërme të ekranit të ri.
 • Premtimi: 100% Inspektuar nga ekipi profesional i QC, 12 muaj kthim & garanci. Ne jemi përgjegjës për çdo dëm gjatë tranzitit ose problemit të cilësisë.

përfshin:

· IPhone 7 Digital Touch Digitizer

Features:

· 12 Muaj Garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Kjo iPhone 7 3D Touch Digitizer përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutem testoni funksionin e montimit të iPhone 7 LCD një deri në 100% para instalimit .


Këshilla përpara instalimit:
1.Të shikoni video tutorial para se të filloni, Sigurohuni që i dini të gjitha hapat.


2.Check LCD për të siguruar kabllon fleksibël në gjendje të mirë dhe pa mbeturina / pluhur të dukshëm në lidhës.


3. Ju lutemi mbani telefonin tuaj të fikur kur montoni.


4. Shënoni vendet e vidhave, vendosni vidhat që hiqni në vendin e duhur, sigurohuni që të gjitha vidhat të kthehen në ato të mbyllura ose mund të shkaktojnë
dëme të përhershme në iPhone tuaj.


5.Ju lutem lidhni kabllon përkul në bankën e të akuzuarve një nga një dhe sigurohuni që të gjithë lidhësit të jenë të ulur mirë.


6. Kablloja e të dhënave mund të zhduket, kjo situatë mund të shkaktojë linja të bardha ose ekran bosh. Kur ndodh kjo situatë, hiqni dhe rilidhni

kabllor mund ta zgjidhë këtë problem.


Features:
1.iPhone 7 LCD me Metal Back Plate, Digital Touch Screen me lente qelqi, Home Button, Front Frame, Front Kamera & Sensor Kuvendit, Kryetari i Kuq, Para-instaluar

2.Display Lloji: IPS LCD me ndriçim të ndezur, Ekran me prekje capacitive, 16 M Colors

3. Rezolucioni: 1334x750 piksel (326ppi pixel density)

4. Madhësia e ekranit: 4.7 inç


Iphone 7 Screen Digitizer

Iphone 7 Lcd Assembly

Iphone 7 Lcd Full Set

Iphone 7 Lcd Touch

Iphone 7 Lcd Black

Iphone 7 Touch Lcd

Apple Iphone 7 Lcd

Iphone 7 Lcd Front

Iphone 7 Lcd Display

Iphone 7 Lcd Screen

Iphone 7 Lcd

Iphone 7 Lcd Digitizer
Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim