Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer > Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
 • Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
 • Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
 • Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
 • Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus
 • Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus

Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus

  Çmimi i njësisë: USD 21.2 - 22 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 7 Plus

Application: Mobile Phone

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Quality: AAA TIANMA Quality

Item Dimensions: 7.4 X 6 X 0.7 Inches

Weight: 4.8 Ounces

Compatible Phone Models: IPhone 7 Plus Model: A1661, A1784, A1785

Additional Info

paketim: Ekran LCD i iPhone 7

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

iPhone 7 Plus 5.5 " LCD i zi i zi i zëvendësimit të LCD-it

Grade AAA 'Flawless' LCD Screen Digitizer Kuvendit , Për të zëvendësuar të meta të defektit dhe defekt LCD Display Screen Digitizer Kuvendit. Të tilla si doza e ekranit nuk përgjigjen siç duhet, shfaqin probleme, piksele të shtrembërimit, ekranet e plasaritura të LCD, çështje të gabuara të ngjyrave dhe LCD të vjetra dhe të vdekura. Ju duhet të transferoni butonin në shtëpi me sensorin e gjurmëve të gishtit, kamerën e përparme, altoparlantin e veshit dhe pjatën metalike të argjendtë nga telefoni juaj i vjetër Sigurimi i cilësisë Të gjitha ekranet 100% Inspektuar nga ekipi profesional i QC përpara se të dërgohen dhe të punojnë në mënyrë të përkryer, më të veshur.


përfshin:

· IPhone 7 Plus 5,5 inç LCD dhe Digitizer me prekje pa butonin në shtëpi.

Features:

· 12 Muaj Garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit të iPhone 7 Plus përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .


Instalimi Kujdes:
1.Please kontrolloni LCD për të siguruar kabllo përkul është në gjendje të mirë dhe nuk ka mbeturina në lidhës
.

2.Ju lutem testoni funksionet e ekranit duke lidhur kabllot me motherboard para instalimit, kur keni dëgjuar një tingull zhurmë, atëherë është e lidhur mirë. Nëse jo, do të ketë mosfunksionim.

3. Sigurohuni që tashmë të shkëputni kabllon e baterisë ose të fikni para instalimit. Mund të kurseni telefonin tuaj nga qark i shkurtër ose dëmtim i pasaktë i instalimit.

4. Pastaj Reboot: Mbajeni butonat (Home, Volume lart, dhe butoni Power) derisa telefoni të kaloni poshtë dhe pastaj kaloni përsëri.

5.Ndoshta sugjeroni të zëvendësoheni nga teknik profesionist, ose shikoni disa video tutorial se si ta zëvendësoni një ekran iPhone 6.

6. Nëse ndonjë çështje lind më vonë, ne jemi këtu për të ndihmuar. Ne nuk presim që ju të keni ndonjë problem, por a nuk është mirë të dini se keni një garanci nëse keni nevojë për të? Edhe një herë riparimi juaj është jashtë garancisë,

Features:
1.LCD Afisho me Metal Back Plate, Digital Touch Screen me Lens Glass, Home Button, Front Frame, Front Kamera & Sensor Kuvendit, Kryetari i Kuq, Para-instaluar

2.Display Lloji: IPS LCD me ndriçim të ndezur, Ekran me prekje capacitive, 16 M Colors

3.Resolution: 1920x1080 pixels (401ppi pixel density)

4. Madhësia e ekranit: 5.5 inç

Iphone Tenma Glass Lcd

Apple Iphone 7 Plus Lcd Digitizer

Iphone 7 Plus Lcd Screen Digitizer

Iphone 7 Plus Replacement Glass

Iphone 7 Plus Retina 3d Touch Screen

Iphone 7 Plus Frame Assembly

Iphone 7 Plus Touch Digitizer

Iphone 7 Plus Black 5 5 Lcd Display

Iphone 7 Plus 5 5 Lcd Display

Iphone 7 Plus Black Lcd

Iphone 7p Screen Replacement

Apple Screen Replacement
Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim