Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Asambleja e Kuvendit të
Asambleja e Kuvendit të
Asambleja e Kuvendit të
Asambleja e Kuvendit të
Asambleja e Kuvendit të
 • Asambleja e Kuvendit të
 • Asambleja e Kuvendit të
 • Asambleja e Kuvendit të
 • Asambleja e Kuvendit të
 • Asambleja e Kuvendit të

Asambleja e Kuvendit të

  Çmimi i njësisë: USD 15.3 - 16 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 7

Application: Mobile Phone

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Quality: AAA TIANMA Quality

Compatible Phone Models: IPhone 7(A1660/A1778/A1779)

Weight: 4.2 Ounces

Item Dimensions: 6.8 X 5.6 X 1 Inches

Additional Info

paketim: Ekran LCD i iPhone 7

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

iPhone 7 4.7 inch LCD Digitizer Frame Kuvendi Full Screen Replacement

Ky aparat dixhital LCD i iPhone 7 përfshin aparat fotografik dixhital të digjitalizuar dhe ekran LCD. Çdo pjesë e ekranit të iPhone 7 LCD ka kaluar testin në mënyrë rigoroze përpara se të transportoheshin, për të siguruar punën e përsosur dhe shfaqjen e përsosur. Funksioni i Touch ID do të punojë vetëm me montimin origjinal të butonit në shtëpi të telefonit tuaj. Ju do të duhet të transferoni butonin e butonit nga ekrani juaj i vjetër iPhone 7 për të mbajtur Touch ID. 100% Inspektuar nga ekipi profesional QC, 12 muaj garanci dhe kthim. Ne jemi përgjegjës për çdo dëm gjatë tranzitit ose problemit të cilësisë. Kjo asamble ekranesh do të jetë në përputhje vetëm me një iPhone 7 4.7inch, por jo një iPhone 7 Plus.

përfshin:

· IPhone 7 LCD Digitizer pa butonin e shtëpisë

Features:

· 12 Muaj Garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Kjo iPhone 7 3D Touch Digitizer përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutem testoni funksionin e montimit të iPhone 7 LCD një nga një 100% para instalimit .


Këshilla përpara instalimit:
1.Të shikoni video tutorial para se të filloni, Sigurohuni që i dini të gjitha hapat.


2.Check LCD për të siguruar kabllon fleksibël në gjendje të mirë dhe pa mbeturina / pluhur të dukshëm në lidhës.


3. Ju lutemi mbani telefonin tuaj të fikur kur montoni.


4. Shënoni vendet e vidhave, vendosni vidhat që hiqni në vendin e duhur, sigurohuni që të gjitha vidhat të kthehen në ato të mbyllura ose mund të shkaktojnë
dëme të përhershme në iPhone 7 tuaj.


5.Ju lutem lidhni kabllon përkul në bankën e të akuzuarve një nga një dhe sigurohuni që të gjithë lidhësit të jenë të ulur mirë.


6. Kablloja e të dhënave mund të zhduket, kjo situatë mund të shkaktojë linja të bardha ose ekran bosh. Kur ndodh kjo situatë, hiqni dhe rilidhni

kabllor mund ta zgjidhë këtë problem.


Features:
1.iPhone 7 LCD me Metal Back Plate, Digital Touch Screen me lente qelqi, Home Button, Front Frame, Front Kamera & Sensor Kuvendit, Kryetari i Kuq, Para-instaluar

2.Display Lloji: IPS LCD me ndriçim të ndezur, Ekran me prekje capacitive, 16 M Colors

3. Rezolucioni: 1334x750 piksel (326ppi pixel density)

4. Madhësia e ekranit: 4.7 inç


Iphone 7 Lcd Assembly

Iphone 7 Lcd Full Set

Iphone 7 Lcd Touch

Iphone 7 Lcd Black

Iphone 7 Touch Lcd

Apple Iphone 7 Lcd

Iphone 7 Lcd Front

Iphone 7 Lcd Display

Iphone 7 Lcd Screen

Iphone 7 Lcd

Iphone 7 Lcd Digitizer
Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim