Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC > IPhone 7 Bateria me TI IC
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

IPhone 7 Bateria me TI IC

Kategoritë e produkteve të IPhone 7 Bateria me TI IC , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Bateria e zëvendësimit të iPhone 7 , furnizuesit Bateria e litiumit të iPhone 7 / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Bateria e iPhone 7 me TI IC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë IPhone 7 Bateria me TI IC furnizuesit

Ne jemi prodhues të baterive të iPhone që mund të furnizojë origjinalin TI IC për nevojat e konsumatorëve, bateria e zëvendësimit të iPhone 7 me TI IC ka 100% të pajtueshëm me sistemin e fundit të iOS. Bateria e iPhone 7 me TI IC është performancë më e qëndrueshme sesa IC tjetër, prandaj ne e rekomandojmë këtë opsion .


Ne kemi 3 nivele të cilësisë për ju zgjidhni: MOQ 100pcs / çdo send.


A
AA
Difference on Performance:
Cell:
TY/GF Cell
VK Cell
VK Cell higher 50-100mAh than TY/GF
Protection Board:
ZY/ZW
TI (Original)
TI compatiable with iOS lastest system

AA
AAA
AAAA
Option 1
TY Cell+ZY/ZW


Option 2
GF Cell+ZY/ZW


Option 3

VK Cell+ZY/ZW

Option 4

TY Cell+TI

Option 5

GF Cell+TI

Option 6


VK Cell+TI

Advantage:

1. TI IC është metoda origjinale për baterinë e iPhone.

2. Ngarkimi më i shpejtë dhe më i ngrohtë i etheve për të kursyer jetën e baterisë.

3. Monitorimi i saktë i fuqisë së baterisë.

4. Mbani performancë të qëndrueshme dhe temperture të kontrollueshme.

5. Bateria me TI IC më e sigurt, ngarkuar më shpejt, zgjat më shumë jetë.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim