Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 7 > Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS
Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS
Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS
Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS
 • Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS
 • Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS
 • Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS

Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS

  Çmimi i njësisë: USD 4.85 - 4.95 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 7

Capacity for Battery: >2600mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Battery Type: Lithium-Ion Battery

Power Source: Electric

Certification: CE, CCC, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.8V

Limited Charge Voltage:: 4.35V

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i ri i iPhone 0 Replacement Li-ion Battery mbështetur iOS 11.4 update

Për iPhone 7 1960mAh 4.3V 7.45whr

Ky iPhone 7 Li-ion Battery është në përputhje me modelet e iPhone 7 Bateria me vetëm 32GB / 128GB, jo 7 Plus. Çdo zëvendësim i ri i baterisë i markës së re iPhone 7 testohet nga kontrollues profesional sipas standardeve strikte të kontrollit të kualitetit, përmes certifikimit FCC, CE dhe RoHS. 100% 0 cikël nuk është rinovuar koha e ciklit me makinë. Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth iPhone 7 Battery Jeta origjinale: iPhone nuk e matë jetëgjatësinë e baterisë në vite por në cikle. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me 100%. Ju mund të ngarkoni atë nga 40% në 100%, që do të thotë se keni qenë 60% përmes një cikli. Edhe pas ngarkimit të njësisë suaj, ju duhet të përdorni 40% më shumë për të përfunduar ciklin origjinal. Ju mund të shpenzoni një cikël të plotë brenda një dite ose gjatë disa ditëve varësisht nga përdorimi. Sa kohë do të zgjasë? Sa orë në ditë e përdorni? Dhe sa shpesh e ngarkoni atë? Kjo është arsyeja pse një jetëgjatësi zakonisht matet në ciklet e ngarkuara.

Si për të gjykuar një bateri iPhone është koha për të në fund të jetës së baterisë dhe duhet të ndryshoni bateri të re? kur një bateri iPhone duhet të ngarkojë 2 herë në ditë në jetën e përditshme dhe të ngarkojë më shumë kohë se më parë. Është ndoshta të zëvendësohet me bateri të re nëse nuk dëshironi të ndryshoni telefonin e ri. Zakonisht iPhone 7 Li-ion Bateria nuk akuzohet më shumë se 4 orë çdo herë. Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Bateria e re e iPhone 7 Bateria origjinale jo vetëm që koha e ngarkimit është e shkurtër por edhe përditësimi i iPhone 7 Battery iOS Support 11.4. Çdo copë e re Bateria e litiumit të iPhone 7 kanë kaluar CE, ROHS, MSDS, UN38.3, por gjithashtu kanë kaluar më shumë se 30 artikuj testimin e performancës së sigurisë para dërgesës. Cilësia e qëndrueshme, çmimi i drejtpërdrejtë i fabrikës, Shërbimi pas shitjes Ganranteed, Shërbimi Online në dispozicion, Jetë furnizuesi juaj i besueshëm i baterisë me litium-jon të iPhone është qëllimi ynë!


- Opsioni i Projektit -

Ne kemi 3 nivele të cilësisë për ju zgjidhni: MOQ 100pcs / çdo send.


A
AA
Difference on Performance:
Cell:
TY/GF Cell
VK Cell
VK Cell higher 50-100mAh than TY/GF
Protection Board:
ZY/ZW
TI (Original)
TI compatiable with iOS lastest system

AA
AAA
AAAA
Option 1
TY Cell+ZY/ZW


Option 2
GF Cell+ZY/ZW


Option 3

VK Cell+ZY/ZW

Option 4

TY Cell+TI

Option 5

GF Cell+TI

Option 6


VK Cell+TI

- Përshkrimi i Produktit -

-Neta Pesha: 40g / copë - FPC që lidh: Saldim me Lazer * Përkrahni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3

Paketë Baterish të Zero Cikli Brandnew
Jo Përdorur IPhone 7 Bateri
Ngarkimi me i shpejte, Fuqia me perendim

Miratimi i Standardeve Teknike të Harmonizuara Globalisht
* Testimi i operacionit të çipit
* Eksperiment kalorimetër
* Testi i kapacitetit
* Test mjedisor me temperaturë të lartë dhe të ulët
* Test anti-plakje
* Sizmike test provë shpërthimi

- Procesi i Produktit -

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me bordin e litarëve të mbrojtjes ③ Printin me ekran mëndafshi

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- FAQ -

1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 7

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim