Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus

Kategoritë e produkteve të Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, iPhone 8 Plus Mbrapa Mbrapa , furnizuesit Strehimi i mbulesës së iPhone 8 Plus / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Asambleja e Strehimit iPhone 8 Plus R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus furnizuesit

Masat paraprake para instalimit:

1. Ju lutemi kontrolloni me kujdes paraqitjen e ekranit LCD të iPhone 8 Plus 5.5 "kur të merrni atë për të konfirmuar nëse ka thyerje pamjesh.Çdo problem, Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni dhe të jepni fotografi për problemin.

2.Ju lutemi sigurohuni që jeni një teknik i posaçëm i riparimit, sepse nuk është një punë e lehtë për të riparuar ekranin (sidomos fjongo përkulëse është thyerje e lehtë), ju lutemi provoni artikullin para se ta instaloni, vetëm duke mbyllur kabllon përkul mainboard, ne nuk do të jemi përgjegjës për ndonjë të metë apo të dëmtuar pas asamblesë.

3. Ka madhësi të ndryshme dhe vida gjatësi kur zëvendësoni LCD-in tuaj të iPhone, ju lutemi shënoni çdo vidë dhe vendosni ato në vendin origjinal. Përndryshe, ekrani do të thyhet lehtë nëse vendosni vidhën në vendin e gabuar.

Test :

·   Kabllo e fluturimit on-off;

·   Flash ;

·   Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

·   Kamera e pasme ;

·   Butoni i volumit ;

·   Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

 

Features:  

· 12 muaj garanci.

·   Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

·   Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim