Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus > Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
 • Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
 • Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
 • Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
 • Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8
 • Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8

Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8

  Çmimi i njësisë: USD 125 - 130 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 8

Material: Magnesium Alloy

Surface Treatment: Electroplating

Compatible Brand: iPhone

Color: Black

Package Dimensions: 5.1 X 1.2 X 0.8 Inches

Weight: 2.88 Ounces

Additional Info

paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

Mbulesa e prapme e strehuesit të pasëm të iPhone 8 të Apple iPhone me zëvendësimin e kuvendit të kornizës

 • Kjo Asambleja e Kuvendit të iPhone 8 përfshin vetëm kornizën e mesme dhe ngarkuesin pa tel.

 • Stili i pasëm i iPhone 8 pa logo të Apple.

 • Të gjitha IPhone 8 Strehimi i Pasëm është saktësisht e njëjtë si OEM Housings vijnë me butona dhe tabaka SIM kartelë.

 • Me sirtarin e kartës SIM, kaloni memec, butonin e energjisë, butonat e volumit.

 • Kjo kornizë e mbulimit të iPhone 8 është e disponueshme në tre ngjyra: Zi, Argjend dhe Ar.

 • JU LUTEMI REFERIM NË FOTO PËR TË SHKRUHUR ÇFARË DO TË SHKRUAJNË BANIMET E DISPONUESHME SI TË PRANOHEN


Paketa përfshinë:

1 x Mbulese e pasme e strehimit


Test :

· Kabllo e fluturimit on-off;

· Flash ;

· Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

· Kamera e pasme ;

· Butoni i volumit ;

· Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

· Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.


Iphone 8 Back Cover

Iphone 8 Back Cover Housing

Iphone 8 Back Cover Housing Replacement

Iphone 8 Back Cover Black

Iphone 8 Back Cover Assembly
Kategoritë e Produktit : Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim