Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus > Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
 • Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
 • Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
 • Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
 • Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus
 • Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus

Asambleja e Shtëpisë së Mbulimit të Mbulesës së iPhone 8 Plus

  Çmimi i njësisë: USD 148 - 153 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 8 Plus

Material: Magnesium Alloy

Surface Treatment: Electroplating

Compatible Brand: iPhone

Color: Black

Package Dimensions: 5.1 X 1.2 X 0.8 Inches

Weight: 2.88 Ounces

Additional Info

paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 8 Plus

 • Pjesë e përkryer për të zëvendësuar mbulesën e pasme të copëzuar ose të gërvishtur të IPhone 8 Plus.

 • Ky strehim IPhone 8 Plus Cover Cover përfshin vetëm kornizën e mesme dhe ngarkuesin pa tela.

 • Kjo Asamble IPhone 8 Plus Housing është në dispozicion në tri ngjyra: Black, Silver dhe Gold.


 • Të gjitha IPhone 8 Plus mbrapa Cover Housing pa logo Apple. Çdo gjë është saktësisht e njëjtë si OEM Housings vijnë me butona dhe tabaka SIM kartelë.

 • Aftësia profesionale e riparimit është e nevojshme për të instaluar këtë pjesë ose për të kërkuar udhëzimet e instalimit në youtube për t'u siguruar që ju mund ta përdorni atë, ne nuk do të marrim përgjegjësinë për ndonjë dëmtim të kësaj pjese dhe as pajisjen tuaj të shkaktuar nga instalimi i gabuar
 • JU LUTEMI REFERIM NË FOTO PËR TË SHKRUHUR ÇFARË DO TË SHKRUAJNË BANIMET E DISPONUESHME SI TË PRANOHEN


Test :

· Kabllo e fluturimit on-off;

· Flash ;

· Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

· Kamera e pasme ;

· Butoni i volumit ;

· Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

· Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.


Iphone X Back Cover Housing Assembly

Iphone X Back Cover Housing

Iphone X Back Cover Housing Repair

Iphone X Back Cover Housing Black

Iphone X Back Cover Black
Kategoritë e Produktit : Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim