Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 8 / 8Plus LCD Digitizer
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

iPhone 8 / 8Plus LCD Digitizer

Kategoritë e produkteve të iPhone 8 / 8Plus LCD Digitizer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ekran me prekje IPhone 8 Plus , furnizuesit Xhami IPhone 8 Plus / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zëvendësimi i ekranit IPhone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë iPhone 8 / 8Plus LCD Digitizer furnizuesit

  • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
  • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)

Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre &   Shërbimi pas shitjes:  

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim