Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 8 / 8Plus LCD Digitizer > Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
 • Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
 • Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
 • Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
 • Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje
 • Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje

Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje

  Çmimi i njësisë: USD 16.9 - 17 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 8

Screen Size: ≤17"

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Interface Type: HDMI

Quality: AAA TIANMA Quality

Weight: 5.3 Ounces

Item Dimensions: 7 X 3.3 X 0.4 Inches

Compatible Phone Models: IPhone 8(A1863, A1905, A1906)

Additional Info

paketim: Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 (Ekrani prekës i ekranit LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i ekranit me ekran të bardhë me prekje të ekranit me prekje të ekranit të bardhë me ekran 4.7 inç me prekje të përparme të kamerës së përparme,

Ekran me prekje të iPhone 8 LCD është një inspektim 100% për çdo ekran përpara ngarkesës. Ne sigurojmë garanci 12 mujore për të ndryshuar / rregulluar. Zëvendësoni / Riparoni ekranin tuaj të thyer, të vjetër, plasaritur, të copëtuar, të dëmtuar dhe të dëmtuar LCD. Çdo asamble testohet në mënyrë rigoroze përpara se të transportohet. Të gjithë komponentët e vegjël janë para-montuar në një copë, shumë i përshtatshëm për të zëvendësuar dhe instaluar. Kabllot përkulëse janë shumë të ndjeshme dhe të thyeshme. Trajtojeni me kujdes! MOS LEXOJNË NUK KTHEHET ose përdorni forcë të tepruar për ta grisur atë.

 • Vetëm në përputhje me iPhone 8 vetëm, nuk mund të përshtatet për iPhone 8 Plus ose modele të tjera.
 • Çdo ekran me prekje iPhone 8 LCD është kontrolluar dy herë dhe 100% është duke punuar para dërgimit.
 • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
 • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)


përfshin:

· Zëvendësimi i ekranit të iPhone 8 dhe digjitalizuesi i prekjes

Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit të iPhone 8 LCD Touch Screen përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .


Iphone 8 Lcd Digitizer

Iphone 8 Lcd Front

Iphone 8 Frame Assembly

Iphone 8 Lcd Frame

Iphone 8 4 7 Inch Touch Lcd

Iphone 8 Screen Touch

Iphone 8 Lcd Screen

Iphone 8 Digitizer Assembly

Iphone 8 Screen Replacement

Iphone 8 Lcd Digitizer

Iphone 8 Lcd Touch

Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 8 / 8Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim