Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 8 / 8Plus LCD Digitizer > Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
 • Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
 • Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
 • Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
 • Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD
 • Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD

Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD

  Çmimi i njësisë: USD 16.9 - 17 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 8

Screen Size: ≤17"

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Interface Type: HDMI

Quality: AAA TIANMA Quality

Weight: 5.3 Ounces

Item Dimensions: 7 X 3.3 X 0.4 Inches

Compatible Phone Models: IPhone 8(A1863, A1905, A1906)

Additional Info

paketim: Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 (Ekrani prekës i ekranit LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

iPhone 8 4.7inch Zëvendësimi i ekranit LCD ekran me prekje të ekranit-e zezë

IPhone 8 LCD Display për të zëvendësuar Troubleshoot ekranet dëmtuar, plasaritur, shpartallua, ose ekranet me shfaqje ose touch përgjigje issues.iPhone 8 Replacement LCD është një inspektim 100% për çdo ekran para se të dërgesës. Kjo zëvendësim LCD i iPhone 8 është para-montuar përbërësit (Sensori i afërsisë së afërt, veshi i veshit, Kamera e përparme) Pa butonin në shtëpi. Kjo iPhone 8 Screen White është VETËM për iPhone 8, NUK përpiqet ta përdorë atë në iPhone 8 Plus. Ne sigurojmë garanci 12 mujore për të ndryshuar / rregulluar. Replace / Riparimi thyer, vjetër, plasaritur, thyer, dëmtuar defekt iPhone 8 LCD Touch. Të gjithë komponentët e vegjël janë para-montuar në një copë, shumë i përshtatshëm për të zëvendësuar dhe instaluar. Kabllot përkulëse janë shumë të ndjeshme dhe të thyeshme. Trajtojeni me kujdes! MOS LEXOJNË NUK KTHEHET ose përdorni forcë të tepruar për ta grisur atë.

 • Vetëm në përputhje me iPhone 8 vetëm, nuk mund të përshtatet për iPhone 8 Plus ose modele të tjera.
 • Çdo ekran LCD i ekranit të iPhone 8 është kontrolluar dy herë dhe 100% është duke punuar përpara dërgimit.
 • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
 • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)


përfshin:

· Zëvendësimi i ekranit të iPhone 8 dhe digjitalizuesi i prekjes

Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit të iPhone 8 LCD Touch Screen përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .


Zgjidhja e problemit:
Nëse telefoni juaj ka disa probleme pasi të jetë instaluar. Për shembull, nuk mund të aktivizohet, të mos prekë, të mos ketë funksion të butonit në shtëpi, ndezje, rreshta në ekran etj., Ndiqni këto hapa:
1. Reinstall të gjitha kabllot përkul nga motherboard dhe të kontrolloni të dyfishtë të gjitha kabllo përkul është në gjendje të mirë.
2. Rinisni telefonin tuaj: Rivendosni telefonin duke mbajtur dy butonat Power dhe Home së bashku shtypur për min 15 sec, pas pak minutash, ndizni telefonin. Ose rilidhni baterinë tuaj.

Iphone 8 Screen Display

Iphone 8 Lcd

Iphone 8 Assembly Replacement

Iphone 8 Display Assembly

Iphone 8 Touch Display

Iphone 8 Lcd Digitizer


Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 8 / 8Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim