Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 8 Plus
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria e iPhone 8 Plus

Kur mund të zëvendësojë një zëvendësim të baterisë telefonin tim?
- Rikthimi i telefonit në përqindje të ulët të baterisë ose kur përdoren aplikacione të kërkuara
- Përqindja e baterisë kërcen
- E konsumuar nga bateria origjinale
- Bateria e fryrë / e shkurtër
- Dëme të lehta të ujit (dëmtim i freskët me ujë)
Kur nuk ka gjasa që një bateri e re do të rregullojë telefonin tim?
- Dëme të shumta të ujit (sidomos dëmtimi i ujit të kripur)
- Dëmtimi i motherboard / qark të shkurtër
- Probleme që nuk kanë lidhje me bateri (disa çështje mund të duken si bateri të lidhura edhe pse nuk janë)

Kinë Bateria e iPhone 8 Plus furnizuesit

Modelet e pajtueshme:

Bateria për iPhone 8 Plus A1864, A1897, A1898 Vetëm (jo iphone 8) (Ju lutemi kontrolloni me kujdes numrin e modelit në kapakun e pasmë)

Përshkrim:

Shumë më shumë jetë se bateritë konkurruese.

Shihni Fotot, ne në të vërtetë përdorim një kontrollor për të kontrolluar kapacitetin e vërtetë të baterisë. jo vetëm duke shikuar etiketën e baterisë. Baterinë e re me kapacitet të plotë me kapacitet të plotë me një kabllo të re të përkulshme, shumë të afërt me syzet origjinale të baterisë Apple. Testuar plotësisht mesatarisht 99% dhe deri të kapacitetit origjinal të baterisë Apple. I shkëlqyer për zëvendësimin e baterive të dyqanit të riparimit Asnjë ndjekje e shërbimit të dhimbjes së kokës nga përdorimi i batutave afatshkurtëra me bateri të shkurtër! Replace baterinë në telefonin tuaj dhe të bëjë një pagesë të plotë (duke përdorur vetëm Apple ngarkues origjinale).

Lidhu me internetin me WiFi dhe luaj videon HD në internet në të njëjtën kohë. (Original Apple iPhone pretendon në faqen e tyre: përdorimi i internetit: Deri në 11 orë në Wi-Fi, ose riprodhim video HD: Deri në 11 orë).


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim