Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Ngjitës i ngjitësit të baterisë së iPhone
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ngjitës i ngjitësit të baterisë së iPhone

Kategoritë e produkteve të Ngjitës i ngjitësit të baterisë së iPhone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ngjitës i ngjitësit të baterisë së iPhone , furnizuesit Ngjitës i ngjitësit të baterisë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Tape Shirit i iPhone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

IPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7 Ngjitës i ngjitësit të baterisë

më shumë

IPhone 6P / 6SP / 7P Ngjitës Ngjitës i baterisë

  • Mbroni baterinë tuaj në rastin e pasmë të iPhone
  • Ky është urdhër me shumicë të çmimeve mbi 200 copë për çdo artikull.
  • Ky është shirit zëvendësimi i baterisë vjen me ngjitës, shirit i saj përdoret për të hequr baterinë kur e çmontoni iPhone.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim