Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me kapacitet të lartë
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria e iPhone me kapacitet të lartë

Kategoritë e produkteve të Bateria e iPhone me kapacitet të lartë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Bateria me kapacitet të lartë iPhone , furnizuesit Bateria Li-Ion e Baterisë së Lartë 300mAh / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

IPhone 6 / 6S Bateri Kapaciteti i Lartë

më shumë

IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë

KAPACITETI I LARTË: Kapacitet më të lartë se kapaciteti origjinal 300mAh, Shkarkoni aplikacionin "AIDA64 APP", ndihmësin Ace ose përdorni një pajisje testimi profesional për të kontrolluar kapacitetin real. Një aplikacion nuk mund të lexojë kapacitetin tonë të lartë. Çdo zëvendësim i ri i baterisë i ri i markës së re me kapacitet të lartë testohet nga testuesi profesional sipas standardeve strikte të kontrollit të cilësisë, përmes certifikimit FCC, CE dhe RoHS.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim