Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria e iPhone me TI IC

Kategoritë e produkteve të Bateria e iPhone me TI IC , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Li-ion bateri iPhone TI IC , furnizuesit Bateria e Ndërrimit të iPhone TI IC / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Bateria e iPhone TI IC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Bateria e iPhone 6 me TI IC

më shumë

Bateria IPhone 6 Plus me TI IC

më shumë

Bateria IPhone 6S me TI IC

më shumë

Bateri IPhone 6S Plus me TI IC

më shumë

IPhone 7 Bateria me TI IC

më shumë

Bateria IPhone 7 Plus me TI IC

më shumë

IPhone 8 Bateri me TI IC

Ngarkimi i shpejtë, rrezatimi i shpejtë i nxehtësisë, jeta më e gjatë, siguria dhe stabiliteti.
Lende e pare, lende e paperpunuar:
-100% thelb i pastër i oksidit të kobaltit të litiumit, diafragma qeramike me densitet të lartë, Sigurohuni që densiteti i kapacitetit të jetë i njëjtë me origjinalin 1: 1.
-Kontrolli IC nga prodhuesi IBM mund të marrë rrymë të tepërt ndërkohë që nuk mbyllet automatikisht.
-TI IC është furnizuesi i origjinës Apple i baterisë i Apple, çipi kryesor i kontrollit automatik i përditësuar me të dhënat origjinale të operimit të sistemit iOS. Sigurimi i stabilitetit pa u brengosur për zhytjen e energjisë. Sigurimi i humbjes normale të baterisë, identifikimi automatik me baterinë origjinale për të ruajtur të njëjtën performancë, identifikim inteligjent, operim inteligjent, pa ekran blu.

-OEM lidhës me porosi, saktësi të lartë, për të siguruar lidhje të qëndrueshme me telefonat mobil, të dhëna të sakta për lexim.

* Related Products:

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim