Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria e iPhone

Kategoritë e produkteve të Bateria e iPhone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, iPhone Battery Pack , furnizuesit Paketa e brendshme e iPhone Battery / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Bateria e iPhone 0 ciklit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

iPhone 4 Bateria

më shumë

iPhone 4S Bateri

më shumë

Bateria e iPhone 5C

më shumë

Bateria e iPhone 6S

më shumë

Bateria e iPhone 7 Plus

OEM Original Battery Pack janë qeliza të reja me 0 cikle, bordi i mbrojtjes dhe FPC është i njëjtë me origjinalin 1: 1. Ne ofruam zëvendësimin e baterisë së iPhone të bërë nga oksid i kobaltit të pastër 100% i cili është cilësi AAA me cilësi më të qëndrueshme sesa materiale tresh. AOKAL ka përvoja profesionale në iPh one Replace Battery për 5 vjet, ne jemi plotësisht të kuptojmë se cili lloj i zëvendësimit të baterive të Apple është më i qëndrueshëm dhe më i sigurt. Ne jemi prodhues profesional në Baterinë iPhone vetëm!


Specifikimet e baterisë së iPhone:

Item No. Capacity(mAh) (Whr) Nominal Voltage(V)
Limited Charge Voltage(V) Cell Size(mm)
iPhone 4 1420 5.20 3.7 4.2 423482
iPhone 4S
1430 5.30 3.7 4.2 423482
iPhone 5
1440 5.45 3.8 4.3 363292
iPhone 5S
1560 5.92 3.8 4.3 363491
iPhone 5C
1510 5.73 3.8 4.3 363391
iPhone SE
1624 6.21 3.82 4.35 363390
iPhone 6
1810 6.91 3.82 4.35 333996
iPhone 6Plus
2915 11.10 3.82 4.35 3348119
iPhone 6S
1715 6.55 3.82 4.35 293996
iPhone 6S Plus 2750 10.45 3.8 4.35 2949119
iPhone 7
1960 7.45 3.8 4.35 333993
iPhone 7Plus 2900 11.10 3.82 4.35 3249119
iPhone 8
1821 6.96 3.82 4.35
iPhone 8Plus
2675iPhone Battery Pack

  Bateritë e çertifikuara

 • 100% markë të re, me cilësi të lartë
 • BATTERIA ORIGJINALE OEM (Prodhuesi origjinal Pajisja)
 • Cikli i rimbushjes: 500-800 herë
 • Lende e pare, lende e paperpunuar:
Elektrodë e pektive: 100% e pastër oksid kobalt litiumi (LiCoO2 )

N elektrodat e p rgjithshme: Grafti

 • Mbrojtje e Integruar e Dyfishtë e IC chip
 • Anti-mbingarkesë, për një jetë më të gjatë
 • Anti-qark i shkurtër, për të mbrojtur të dhënat tuaja
 • Temperatura e punës: 0-30 ℃
 • Bateria e certifikuar me standardet e prodhuesit RoHS, CE, FCC, ISO9001
 • Këto bateri kanë saktësisht të njëjtën madhësi si bateritë origjinale
 • Garancia: 12 muaj


Bateritë në përputhje me certifikatat e konformitetit.

 • RoHS: Kufizimi i përdorimit të substancave të rrezikshme të caktuara në pajisjet elektrike dhe elektronike.
  Ky standard synon të kufizojë përdorimin e 6 substancave të rrezikshme.
 • CE: Përputhja Evropiane, Bateritë që plotësojnë standardet evropiane të harmonizimit teknik. Bateritë iu nënshtruan kontrolleve të projektimit dhe kontrollit; Dhe përmbushjen e kërkesave thelbësore teknike të vendosura nga Direktiva Evropiane.
  Kjo shenjë lejon lëvizjen e lirë brenda tregut evropian.
 • Certifikata e sistemit të menaxhimit të cilësisë.
  ISO 9001 është një standard ndërkombëtar, i cili përcakton kërkesat e një sistemi të menaxhimit të cilësisë për të rritur kënaqësinë e klientit dhe për të përmirësuar funksionimin e kompanisë.

Mirë se vini OEM / ODM qëllim, të pranuar të vogla të fillojë nga 100pcs. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni me baterinë tonë.iPhone janë prodhuar nga
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim