Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Rasti i iPhone

Kategoritë e produkteve të Rasti i iPhone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Rasti i iPhone , furnizuesit Rasti i papërshkueshëm nga iPhone / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti i iPhone 7 R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

MagCase Për iPhone 6 Ose 6S

më shumë

MagCase Për iPhone 6Plus Ose 6S Plus

më shumë

MagCase Për iPhone 7 Ose 8

më shumë

MagCase Për iPhone 7 Plus Ose 8 Plus

më shumë

MagCase Për iPhone X

Është rasti më i hollë i telefonit i bërë nga materialet me plumb. Është portofoni i parë modular magnetik në botë i bërë nga fibra karboni.

Kjo është e gjitha në lidhje me përvojën tuaj mbante. Është një botë magjepsëse e përvojës së përkohshme. Dhe kjo ju bën të jeni ndryshe nga dikush tjetër.


Materiale Ekskluzive. Slim Fit dhe Sensuous Me "Body Armor Grade" material, i bërë nga 100% Aramid Fiber. Tani, telefoni juaj është i mbrojtur me material të njëjtë të përdorur në forcat e blinduara të trupit, anijen, motorët e avionit dhe makinat e Formula 1. Megjithatë, ajo ruan hollësinë e iPhone tuaj ditën që e keni blerë atë - para se ajo të ishte e mbuluar me një rast të trashë të rëndë.


Ngarkimi pa tel miqësor. Sillni përvojën më të mirë që bartni dhe përvojën e tarifimit pa tel duke përdorur me montimin magnetik PITAKA (Seria Magmount), dizajni i veçantë unik i kalimit me pllaka metalike brenda ju mund të përdorni paisjen e makinës PITAKA lirshëm pa fërkimin e pllakës metalike në pajisjen tuaj. Megjithatë, nuk ka ndërhyrje në tarifimin tuaj pa tel, WIFI, GPS, Apple Pay ose sinjalet tuaja.

Një prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të ngjitshme. Një shtresë mbrojtëse me tre shtresa dhe lustrim manual zbatohet për çdo rast telefoni.


Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë. Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Pra, dritë që edhe ju nuk do të ndiheni të rritet pesha në telefonin tuaj. Mbrojeni mirë telefonat nga shumica e rënies ditore.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim