Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kuvendi i Strehimit iPhone

Kategoritë e produkteve të Kuvendi i Strehimit iPhone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, IPhone Mbuluar Mbulimi Strehimi , furnizuesit Asambleja e Mbrapa e IPhone / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zëvendësimi i iPhone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Kuvendi i Strehimit iPhone 5S

më shumë

Kuvendi i Strehimit iPhone 6S / 6S Plus

më shumë

Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus

më shumë

Kuvendi i Strehimit iPhone 8/8 Plus

Mbulesa e mbulesës së lartë mbrapa me cilësi të lartë për iPhone Mbrapa Mbulimi Strehimi.

Ne do të jemi përgjegjës me Ndërrimin e Kohëzgjatjes në 12 muaj garanci.

Zëvendësoni artikullin tuaj të thyer ose të papërdorshëm me një të ri, e bëjnë pajisjen tuaj të duken më freskuese se kurrë.

Instalimi profesional rekomandohet shumë, çdo artikull është kontrolluar dhe në gjendje të mirë para se të transportohet.


Përparësitë:
1. Stoqet e mëdha, ofrimit të shpejtë, mund të përmbushin një plan të madh blerjesh.
2. Origjinale të cilësisë së lartë.
3. Përshtateni plotësisht dhe të punoni.
4. Furnizim garanci cilësore me shërbim profesional.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim