Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

LCD dixhital i iPhone

Kategoritë e produkteve të LCD dixhital i iPhone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ekran LCD i iPhone , furnizuesit Ekran LCD me prekje IPhone / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të IPhone LCD Kuvend R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer

më shumë

iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer

më shumë

iPhone 6S / 6S Plus LCD Digitizer

më shumë

iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer

më shumë

Ikona digjitale e iPhone X

  • Çdo ekran është kontrolluar dy herë dhe 100% është duke punuar përpara dërgimit.
  • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
  • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)

TroubleShoot help:
Nëse telefoni juaj ka disa probleme pasi të jetë instaluar. Për shembull, nuk mund të aktivizohet, të mos prekë, të mos ketë funksion të butonit në shtëpi, ndezje, rreshta në ekran etj., Ndiqni këto hapa:
1. Reinstall të gjitha kabllot përkul nga motherboard dhe të kontrolloni të dyfishtë të gjitha kabllo përkul është në gjendje të mirë.
2. Rinisni telefonin tuaj: shtypni butonin në shtëpi dhe butonin e energjisë njëkohësisht derisa telefoni të mbyllet, pas pak minutash, fikeni telefonin.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim