Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > Bateria e iPhone SE
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria e iPhone SE

Zëvendësimi i një baterie smartphone
A është bateri juaj të kullojë shpejt? A hidhen përqindja e baterisë tuaj?
Këto janë shenja të një baterie të konsumuar. Të gjitha bateritë e litiumit, lloji i sotëm i baterisë në elektronikë, konsumohen me kohë dhe me përdorim. Një rënie në kapacitet zakonisht mund të vërehet pas gjashtë muajsh. Pas 12 muajsh (~ 300 cikle ngarkimi), është e zakonshme që bateria të ketë humbur 10-30% të kapacitetit të saj origjinal. Përfundimisht, bateria do të dështojë për ta mbajtur telefonin të qëndrueshëm dhe telefoni mund të mbyllet në përdorim ose në modalitetin e gatishmërisë.

Kinë Bateria e iPhone SE furnizuesit

Kategoritë e produkteve të iPhone SE Battery Pack , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, ne kemi shërbimin e përsosur pas shitjes dhe mbështetjen teknike. Bateria Li-Ion Polymer , Furnizuesit e Baterisë së Ndërrimit të iPhone / fabrika, prodhime me shumicë me cilësi të lartë të Baterisë së Rastit të R & D dhe Prodhimit iPhone , Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!


Paketa e baterisë së iPhone SE

Tensioni nominale: 3.82V

Tensioni i kufizuar i ngarkuar: 4.35V

Kapaciteti: 1624mAh (6.21whr)

Madhësia e celularit: 33x36x90mm

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim