Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > Bateria e iPhone SE > Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
 • Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
 • Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
 • Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
 • Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion
 • Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion

Seksioni i ri i 0 ciklit të zëvendësimit të iPhone-it të baterisë Li-ion

  Çmimi i njësisë: USD 3.6 - 3.7 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone SE

Capacity for Battery: 1600-1799mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Power Source: Electric

Certification: CE, CCC, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.8V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Bateritë e reja të 0 ciklit të iPhone SE Li-ion Zëvendësoni në plakjen e iPhone SE Bateria

Për iPhone SE 1624mAh 4.3V 6.21whr

Si për të gjykuar një bateri të iPhone SE Është koha për të në fund të jetës së baterisë dhe për të ndryshuar baterinë e re? kur një baterinë e iPhone SE duhet të ngarkojë 2 herë në ditë në jetën e përditshme dhe të ngarkojë më shumë kohë se sa më parë.Janë ndoshta të zëvendësohen me bateri të re nëse nuk duan të ndryshojnë telefonin e ri.Zakonisht bateria e iPhone SE nuk akuzohet më shumë se 4 orë çdo herë. Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Nëse keni nevojë për një të ri 0 cikle iPhone SE Battery për plakjen tuaj iPh një , gjërat mund të kenë marrë pak më të lehtë.


- Përshkrimi i Produktit -


-Neta Pesha: 40g / copë - FPC që lidh: Saldim me Lazer * Përkrahni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3


- Procesi i Produktit -


iPhone Battery iPhone Battery iPhone Battery

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me bordin e litarëve të mbrojtjes ③ Printin me ekran mëndafshi

iPhone Battery iPhone Battery iPhone Battery

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- FAQ -


1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.


Avancimi i shpejtë direkt nga fabrika:
Ndonjëherë bateri humbasin performancën gjatë jetës së tyre, madje edhe kur ato nuk përdoren. Shumë importues dhe Rishites ruajnë bateritë e tyre në magazinë për një kohë të gjatë para se të shiten. Aokal.com siguron që bateria e urdhëruar mund të transportohet direkt pas prodhimit duke punuar së bashku me prodhuesit. Kështu që mund të jeni të sigurtë që do të merrni një bateri të re me cilësi të lartë!

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone > Bateria e iPhone SE

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim