Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > Ikona digjitale e iPhone X
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ikona digjitale e iPhone X

Kategoritë e produkteve të Ikona digjitale e iPhone X , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ekran LCD i iPhone X , furnizuesit Ikona digjitale e iPhone X / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuvendi i iPhone X LCD R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Ikona digjitale e iPhone X furnizuesit

Ky klasë profesionale LCD i iPhone X LCD mund të përdoret për të zëvendësuar një ekran të prishur ose të plasaritur, LCD jo të përgjegjshëm, ekran të dëmtuar ose edhe të ndryshojë ngjyrën e ekranit tuaj të iPhone X LCD.

Features:

-100% Markë të re AAA High Quality Tianma Grade.

- LCD ekran me ekran të ndjeshëm digjital të plotë me pjesë të vogla.
- Secili është testuar përpara se të transportohen dhe janë 100% në punë.
- Compatible for iPhone X Të gjithë transportuesit (Verizion, Sprint, AT & T, etj).


Ndërrimi i ri i markës LCD për ekranin me prekje të ekranit për iPhone X

Iphone X Lcd Touch Screen

Këshillë e nxehtë: Mos u mundoni të hiqni ekranin e iPhone X pa mbrojtës të ekranit sepse është i brishtë. Do të përkulet lehtë duke e bërë të prirur të plasaritet nëse ngjitësi ende mban forcë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim