Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > Ikona digjitale e iPhone X > Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
 • Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
 • Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
 • Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
 • Riparimi i ekranit të iPhone X LCD
 • Riparimi i ekranit të iPhone X LCD

Riparimi i ekranit të iPhone X LCD

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone X

Screen Size: ≤17"

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Interface Type: HDMI

Quality: AAA TIANMA Quality

Weight: 5.3 Ounces

Item Dimensions: 7 X 3.3 X 0.4 Inches

Compatible Phone Models: IPhone X(A1865, A1901, A1902)

Additional Info

paketim: Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 (Ekrani prekës i ekranit LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Shfaqja e LCD-it të iPhone X Ekranit të Touch Digitizer Replace Black

 • Kjo pjesë është në përputhje me Apple iPhone X A1865, A1901, A1902.
 • iPhone 7 Plus LCD me ekran 5.5 inç dhe Touch Panel dixhital të parafabrikuar.
  Replace & Repair ekran i gabuar: problemet e ekranit, pixels e vdekur, ekranet e plasaritura të LCD, çështjet e gabuara të ngjyrave. Çdo ekran është testuar përpara se të dërgohen.
 • Për të zëvendësuar ekranin tuaj të dëmtuar, plasaritur, të keqfunksionuar, ekranin e thyer ose ekranet me shfaqje ose probleme të prekjes së përgjigjes. Zëvendësoni ekranin tuaj të dëmtuar, plasaritur, të copëtuar 6s ose ekranet me shfaqje ose probleme me prekjen e kontaktit. Mos shtypni në mënyrë agresive në të dy qoshet e sipërme të ekranit të ri.
 • Premtimi: 100% Inspektuar nga ekipi profesional i QC, 12 muaj kthim & garanci. Ne jemi përgjegjës për çdo dëm gjatë tranzitit ose problemit të cilësisë.

përfshin:

· Zëvendësimi i ekranit të iPhone X dhe digjitalizuesi i prekjes

Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky iPhone X Ndërrimi i Digitizer LCD me prekje përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .


Iphone X Lcd Digitizer

Iphone X Lcd Display

Iphone X Lcd Assembly

Iphone X Lcd Replacement

Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > Ikona digjitale e iPhone X

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim