Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > Ikona digjitale e iPhone X > Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
 • Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
 • Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
 • Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
 • Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD
 • Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD

Ndërfaqja e digjitalizimit të kuvendit të iPhone X LCD

  Çmimi i njësisë: USD 16.9 - 17 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone X

Screen Size: ≤17"

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Interface Type: HDMI

Quality: AAA TIANMA Quality

Weight: 5.3 Ounces

Item Dimensions: 7 X 3.3 X 0.4 Inches

Compatible Phone Models: IPhone X

Additional Info

paketim: Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 (Ekrani prekës i ekranit LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Apple iPhone X Premium LCD me prekje Digitizer

Kjo pjesë është në përputhje me Apple iPhone X A1865, A1901, A1902. Ne rekomandojmë instalimin profesional të kësaj pjese. Dëmtimi / mosfunksionimi për shkak të instalimit të pahijshëm nuk mbulohet nga politika jonë e kthimit.

 • Çdo pjesë e ekranit të Ekranit të iPhone X LCD është kontrolluar dy herë dhe 100% është duke punuar përpara dërgimit.
 • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
 • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)


përfshin:

· Zëvendësimi i ekranit të iPhone X dhe digjitalizuesi i prekjes

Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit të iPhone X LCD me prekje përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Asamblesë LCD të iPhone X me Pjesë të Vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .

Iphone X Lcd Replacement

Iphone X Lcd Assembly

Iphone X Lcd Display

Iphone X Lcd Digitizer


Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > Ikona digjitale e iPhone X

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim