Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateri MacBook > Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
 • Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
 • Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
 • Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
 • Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012
 • Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012

Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: MacBook Pro 15'' A1382

Type: Laptop Battery

Warranty: 12 Months

Battery Type: Li-Polymer

Screen Size: 15"

Voltage: 10.95V

Capacity: 79Wh

Cells: 6 Cells

Additional Info

paketim: 1 X A1382 Bateri Laptop; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips).

prodhimtari: 90,000pcs/Month

transport: Air

Vendi i origjinës: Shenzhen

Aftësia e Furnizimit: 50,000pcs/Month

certifikatë: CE-/FCC-/RoHS

port: HongKong

përshkrim i produktit

MacBook Pro 15 '' zëvendësues i baterive për A1382 Battery 7200mAh / 79Wh, Made për në fillim / fund të vitit 2011, në mes të 2012 15 inch MacBook Pro Core i7 A1286 Apple


Compatible me modelet Laptop:
Ju lutemi sigurohuni që ky listë është për një bateri A1382 laptopë, Vetëm për Macbook pro 15 "baterinë e hershme 2011, në fund të vitit 2011 dhe në versionin e mesit 2012!

Apple Macbook Pro 15.4 inch version i hershëm 2011 (Identifikuesit: MacBookPro8,2)
MacBook Pro 15.4 "2.0GHz Core i7 (A1286) - Fillimi i vitit 2011 (MC721LL / A)
MacBook Pro 15.4 "2.2GHz Core i7 (A1286) - Fillimi i vitit 2011 (MC723LL / A)
MacBook Pro 15.4 "2.3GHz Core i7 (A1286) - Fillimi i vitit 2011 (MD035LL / A)

Apple Macbook Pro 15.4 inç Versioni i Vonesës 2011 (Identifikuesit: MacBookPro8,2)
MacBook Pro 15.4 "2.2GHz Core i7 (A1286) - Fundi i vitit 2011 (MD318LL / A)
MacBook Pro 15.4 "2.4GHz Core i7 (A1286) - Fundi i vitit 2011 (MD322LL / A)
MacBook Pro 15.4 "2.5GHz Core i7 (A1286) - Fundi i vitit 2011 (BTO / CTO)

Apple Macbook Pro 15.4 inç Mid Version 2012 (Identifikuesit: MacBookPro9,1)
MacBook Pro 15.4 "2.3GHz Core i7 (A1286) - Mid 2012 (MD103LL / A)
MacBook Pro 15.4 "2.6 GHz Core i7 (A1286) - Mid 2012 (MD104LL / A)
MacBook Pro 15.4 "2.7GHz Core i7 (A1286) - Mid 2012 (BTO / CTO)

Compatible Apple MacBookPro 15 "Modeli i Baterisë: A1382 Bateria 7200mAh / 79Wh VETËM

A1382 661-5844 020-7134-A


 • SHËNIM: Prodhuar për Apple MacBook Pro 15 '' Bateri [A1286 Core i7 versionet] - (Versionet e hershme 2011, versionet e fundvitit 2011, Mid 2012) MC721LL / A, MC723LL / A, MD035LL / A, MD318LL / A, MD322LL / MD103LL / A, MD104LL / A, BTO / CTO (shih modelet e përputhshme)
 • Lloji i baterisë: rechargable Li-Polymer battery; Tension: 10.95V; Kapaciteti: 7200mAh / 79Wh; 6 Cell.
 • Qelizat e klasës A sigurojnë ngarkesa të shpejta dhe konsum të ulët të energjisë; Mbrojtja e integruar e qarkut siguron sigurinë dhe stabilitetin. Rreth 600 cikle rimbushje gjatë jetës së baterisë; CE- / FCC- / RoHS-Certifikuar për siguri.
 • Koha e operimit për bateri standarde: Rreth 3.5 orë, koha aktuale e funksionimit do të varet nga sa energji elektrike kërkohet nga pajisja dhe si e përdorni atë.
 • Paketa përfshinte: 1 X A1382 Laptop Battery; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips). Garancia: 12 muaj garanci, 24 x 7 mbështetje email.

Kategoritë e Produktit : Bateri MacBook

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim