Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateri MacBook > Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
 • Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
 • Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
 • Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
 • Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini
 • Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini

Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Alumini

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286

Type: Laptop Battery

Screen Size: 15"

Warranty: 12 Months

Battery Type: Li-Polymer

Cells: 6 Cells

Voltage: 10.8V

Capacity: 52Wh

Product Dimensions: 9.8 X 2.9 X 0.5 Inches

Item Weight: 11.4 Ounces

Additional Info

paketim: 1 X A1281 Bateri Laptop; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips).

prodhimtari: 90,000pcs/Month

transport: Air

Vendi i origjinës: Shenzhen

Aftësia e Furnizimit: 50,000pcs/Month

certifikatë: CE-/FCC-/RoHS

port: HongKong

përshkrim i produktit

Laptop Bateria Apple Macbook Pro 15inch A1281 A1286 Unibody alumini [Vetëm për versionin 2008]

MB772J / A MB772LL / A MB772 MB772 / A [10.8V 56.2Wh]

Ctrl + F për të gjetur modelet tuaja

Numrat e pjesëve të pajtueshme:
A1281, A1286 (vetëm për Versionin 2008), MB772J / A, MB772LL / A, MB772, MB772 * / A

Compatible me modelet Laptop:
MacBook Pro 15 "Alumini Unibody Seria (Versioni 2008)
Apple MacBook Pro 15 "Seria A1286 (Versioni 2008)
MacBook Pro 15 "MB470 * / A
MacBook Pro 15 "MB470CH / A
MacBook Pro 15 "MB470J / A
MacBook Pro 15 "MB470LL / A
MacBook Pro 15 "MB470X / A
MacBook Pro 15 "MB471 * / A
MacBook Pro 15 "MB471CH / A
MacBook Pro 15 "MB471J / A
MacBook Pro 15 "MB471LL / A
MacBook Pro 15 "MB471X / A

Shënim:
Mos u përshtatni për Apple Macbook Pro 15 inç A1286 (2009 dhe 2010 Version), Ju lutemi bleni një bateri tjetër

VËREJTJE: Ju lutemi kontrolloni numrin e pjesës së baterisë ose modelin e laptopit për të siguruar që po merrni bateri të saktë për laptopin tuaj!
Kategoritë e Produktit : Bateri MacBook

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim