Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateri MacBook > Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
 • Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
 • Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
 • Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
 • Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri
 • Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri

Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Apple MacBook Pro Retina 13" A1437 A1425

Type: Laptop Battery

Screen Size: 15"

Warranty: 12 Months

Battery Type: Li-Polymer

Voltage: 10.95V

Capacity: 95Wh

Product Dimensions: 12 X 4.8 X 1.3 Inches

Item Weight: 1.26 Pounds

Cells: 9 Cells

Additional Info

paketim: 1 X A1437 Bateri Laptop; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips).

prodhimtari: 90,000pcs/Month

transport: Air

Vendi i origjinës: Shenzhen

Aftësia e Furnizimit: 50,000pcs/Month

certifikatë: CE-/FCC-/RoHS

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i Baterisë A1437 për Apple MacBook Pro Retina 13 "A1437 A1425 (Versioni në fund të vitit 2012, në fillim të vitit 2013) i përshtatshëm MD101 MD102 MD212 MD213 ME662 Seria 11.21V 74Wh

Ctrl + F për të gjetur modelet tuaja

Përshkrim i produktit:
Lloji: Li-polimer
Tensioni: 11.21V
Kapaciteti: 74Wh

Numri i pjesëve të përputhshme:
A1437

Modelet Fit:
Apple MacBook Pro 13.3 "A1425 Retina Series (Versioni i Vjetorit 2012, versioni i hershëm i vitit 2013) Me rastin e blerjes së baterisë, ju lutemi hapni butonin Mbrapa mbrapa e laptopit tuaj për të konfirmuar modelin e baterisë tuaj të laptopit Pasi që bateria mund të ketë lëshim të pajtueshmërisë, kur kompjuteri po dilte nga fabrika e prodhuar, bateria e përdorur ishte më e sakta. • Qelizat e klasës A sigurojnë ngarkesa të shpejta dhe konsum të ulët të energjisë. Oferta ekskluzive me performancë të lartë, gjatë gjithë kohës, duke ofruar 500+ cikle rimbushje gjatë jetës së baterisë
 • 100% e re bateri A1437 CE- / FCC- / RoHS- Certifikuar për siguri. Çdo bateri ka kaluar testimin e fabrikës. Mbrojtja e integruar e qarkut siguron sigurinë dhe stabilitetin
 • Jepni garanci 12 muaj garanci 30 ditore kthimi para. Ndiqni parimin e kthimit të Amazon, shërbimin e klientëve 24 orë në internet. Nëse keni ndonjë pyetje, mund të na kontaktoniVËREJTJE: Ju lutemi kontrolloni numrin e pjesës së baterisë ose modelin e laptopit për të siguruar që po merrni bateri të saktë për laptopin tuaj!

Kategoritë e Produktit : Bateri MacBook

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim