Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 6 Ose 6S
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

MagCase Për iPhone 6 Ose 6S

Kategoritë e produkteve të MagCase Për iPhone 6 Ose 6S , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, iPhone6 ​​Ultra Silm Rasti , furnizuesit iPhone6 ​​Aramid Fiber Magnet Case / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të iPhone6 ​​Magnet Case R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë MagCase Për iPhone 6 Ose 6S furnizuesit

Ultra Slim iPhone 6 ose 6S Aramid Fiber MagCase me prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të ngjitshme. Një shtresë mbrojtëse me tre shtresa dhe lustrim manual zbatohet për çdo rast telefoni.


Përshkrim:

1. 100% Fibër karboni me cilësi të lartë të markës së re, jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj

Iphone 6 Durable Case

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim