Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 6 Ose 6S > Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
 • Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
 • Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
 • Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
 • Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm
 • Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm

Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone6

Compatible Brand: iPhone

Type: Case

Style: Simplicity

Material: Carbon Fiber

Function: Dirt-resistant, Waterproof, Anti-slip, Shock Absorbent

Color: Black, Black/silver/pink/blue/green/red/gold/purple Etc

Car Holder: Without Car Holder

Hardness: Partial Hard

Certification: SGS, RoHS, ISO9001

Weight: 14g

Thin: 0.65mm

RAW MATERIAL: 100% Aramid

Additional Info

paketim: 1 x IPhone6 ​​Aramid Fiber Magnet Case; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

markë: PITAKA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

iPhone 6 PITAKA Magcase Aramid Fibër Telefoni Rasti, Slim Fit Ultra Thin (0.03in) Super Light (0.49oz) Rasti më i fortë Durable Snugly Fit Snap-On Case - Black / Grey (Twill)


IPhone6 ​​Aramid Fiber Magnet Case përshtatet telefonin tuaj përkryer, lehtë dhe natyrisht qasje në të gjitha butonat dhe portet. Çdo hapje jo vetëm që është radhitur në mënyrë të saktë, por edhe në "sipërfaqe" natyrore. Materiale Ekskluzive. Slim Fit dhe Sensuous Me "Body Armor Grade" material, i bërë nga 100% Aramid Fiber. Tani, telefoni juaj është i mbrojtur me material të njëjtë të përdorur në forcat e blinduara të trupit, anijen, motorët e avionit dhe makinat e Formula 1. Megjithatë, ajo ruan hollësinë e iPhone tuaj ditën që e keni blerë atë - para se ajo të ishte e mbuluar me një rast të trashë të rëndë. IPhone6 ​​Aramid Fiber Magnet Case përdorte të njëjtin material që përdoret në trupin e blinduar, anijen, motorët e avionit dhe makinat e garave Formula 1, e cila është e përkryer për të mbrojtur iPhone tuaj për të qëndruar larg pikave në jetën tuaj të përditshme.

Përfitimet e Fiber Aramid:

 • I fortë, fleksibël, i qëndrueshëm.
 • Ndërhyrja e sinjalit ZERO.
 • Jashtëzakonisht të lehta dhe të pakta.
 • Kaloi provën e rënies së lartësisë 1.2m.


Përshkrim:

1. 100% Fibër karboni me cilësi të lartë të markës së re, jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj


 • Pllaka metalike brenda për t'u ngjitur në montimin e makinës magnetike.
 • Made nga 100% aramid, një material luksoz i teknologjisë së lartë për forcat e blinduara të trupit, hapësirën ajrore, super-karrocat.
 • Ndjehen pa peshë. Pesha më pak se 14g. Një nga rastet më të lehta të planetit.
 • Jashtëzakonisht i hollë. Një profil i hollë vetëm 0.65mm.
 • Shtresë e jashtëzakonshme rezistente ndaj gërvishtjeve, grippy por jo-slippy
 • Ridiculously qëndrueshme dhe tepër të fortë. 5 herë më e fortë se çeliku në të njëjtën peshë.
 • Asnjë ndërhyrje në WIFI, GPS, Apple Pay, Ngarkimi me valë ose sinjalet tuaja.

Iphone6 Ultra Thin Case

Iphone 6 Case

Iphone6 Magcase

Iphone 6 Slim Case

Iphone 6 Durable Case

Iphone 6 Protection Case

Iphone 6 Magnet Case

Iphone 6 Luxury Case


Kategoritë e Produktit : Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 6 Ose 6S

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim