Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 6Plus Ose 6S Plus
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

MagCase Për iPhone 6Plus Ose 6S Plus

Kategoritë e produkteve të MagCase Për iPhone 6Plus Ose 6S Plus , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, iPhone 6Plus PITAKA Magcase , furnizuesit iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti i telefonit iPhone 6Plus R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë MagCase Për iPhone 6Plus Ose 6S Plus furnizuesit

Durable PITAKA MagCase për iPhone 6Plus ose 6S Plus përbëhet nga 100% Aramid Fiber, i cili ishte i njëjti material i përdorur në forcat e blinduara të trupit, anijen, motorët e avionit dhe makinat e Formula 1. Për të profetizuar iPhone tuaj në gjendje të sigurisë në jetën e përditshme.


Përshkrim:

1. 100% Aramid Fiber me cilësi të lartë të markës së re, jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim