Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 6Plus Ose 6S Plus > Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
 • Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
 • Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
 • Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
 • Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber
 • Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber

Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6Plus

Compatible Brand: iPhone

Type: Case

Style: Simplicity

Material: Carbon Fiber

Function: Dirt-resistant, Waterproof, Anti-slip, Shock Absorbent

Color: Black, Black/silver/pink/blue/green/red/gold/purple Etc

Car Holder: Without Car Holder

Hardness: Partial Hard

Certification: SGS, RoHS, ISO9001

Weight: 14g

Thin: 0.65mm

RAW MATERIAL: 100% Aramid

Additional Info

paketim: 1 x IPhone6 ​​Plus Rasti i Fibrave të Karbonit; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

markë: PITAKA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber


Rasti iPhone 6 Plus PITAKA Magcase Aramid Fibre Telefoni, Slim Fit Ultra Thin (0.03in) Super Dritë (0.49oz) Snap me Fuqi më të Fortë të Qëndrueshme. e cila përbëhet nga 100% Aramid Fiber, material material ekskluziv, i hollë dhe i ndjeshëm me materiale të "Trupit të Armëve të Trupit". Ishte materiali i njëjtë i përdorur në forcat e blinduara të trupit, anijen, motorët e avionit dhe makinat Formula 1, për të qëndruar larg pikave në jetën tuaj të përditshme. Ngarkimi pa tel miqësor. Sillni përvojën më të mirë që bartni dhe përvojën e tarifimit pa tel duke përdorur me montimin magnetik PITAKA (Seria Magmount), dizajni i veçantë unik i kalimit me pllaka metalike brenda ju mund të përdorni paisjen e makinës PITAKA lirshëm pa fërkimin e pllakës metalike në pajisjen tuaj. Megjithatë, nuk ka ndërhyrje në tarifimin tuaj pa tel, WIFI, GPS, Apple Pay ose sinjalet tuaja.


Përshkrim:

1. 100% Fibër karboni me cilësi të lartë të markës së re, jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj


 • Pllaka metalike brenda për t'u ngjitur në montimin e makinës magnetike.
 • Made nga 100% aramid, një material luksoz i teknologjisë së lartë për forcat e blinduara të trupit, hapësirën ajrore, super-karrocat.
 • Ndjehen pa peshë. Pesha më pak se 14g. Një nga rastet më të lehta të planetit.
 • Jashtëzakonisht i hollë. Një profil i hollë vetëm 0.65mm.
 • Shtresë e jashtëzakonshme rezistente ndaj gërvishtjeve, grippy por jo-slippy
 • Ridiculously qëndrueshme dhe tepër të fortë. 5 herë më e fortë se çeliku në të njëjtën peshë.
 • Asnjë ndërhyrje në WIFI, GPS, Apple Pay, Ngarkimi me valë ose sinjalet tuaja.

Iphone6 Ultra Thin Case

Iphone6 Magcase

Iphone6 Case

Iphone 6 Slim Case

Iphone 6 Durable Case

Iphone 6 Protection Case

Iphone 6 Case

Iphone 6 Luxury Case

Iphone 6 Magnet Case


Kategoritë e Produktit : Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 6Plus Ose 6S Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim