Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 7 Ose 8
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

MagCase Për iPhone 7 Ose 8

Kategoritë e produkteve të MagCase Për iPhone 7 Ose 8 , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, iPhone 7 Aramid Fiber Phone Case , furnizuesit Rasti i telefonit iPhone 7 / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të iPhone 7 Aramid Fiber Case R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë MagCase Për iPhone 7 Ose 8 furnizuesit

Përfitimet e Fiber Aramid:
  • I fortë, fleksibël, i qëndrueshëm.

  • Ndërhyrja e sinjalit ZERO.

  • Jashtëzakonisht të lehta dhe të pakta.

  • Kaloi provën e rënies së lartësisë 1.2m.

  • Pllaka metalike brenda për t'u ngjitur në montimin e makinës magnetike.

  • Ndjehen pa peshë. Pesha më pak se 14g. Një nga rastet më të lehta të planetit.

  • Jashtëzakonisht i hollë. Një profil i hollë vetëm 0.65mm.

  • Shtresë e jashtëzakonshme rezistente ndaj gërvishtjeve, grippy por jo-slippy

  • Ridiculously qëndrueshme dhe tepër të fortë. 5 herë më e fortë se çeliku në të njëjtën peshë.

  • Asnjë ndërhyrje në WIFI, GPS, Apple Pay, Ngarkimi me valë ose sinjalet tuaja.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim