Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 7 Ose 8 > iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
 • iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
 • iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
 • iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
 • iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet
 • iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet

iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 7

Compatible Brand: iPhone

Type: Case

Style: Simplicity

Material: Carbon Fiber

Function: Dirt-resistant, Waterproof, Anti-slip, Shock Absorbent

Color: Black, Black/silver/pink/blue/green/red/gold/purple Etc

Car Holder: Without Car Holder

Hardness: Partial Hard

Certification: SGS, RoHS, ISO9001

Gender: Unisex

Weight: 14g

Thin: 0.65mm

RAW MATERIAL: 100% Aramid

Additional Info

paketim: 1 x iPhone 7 Aramid Fibre Telefon Rasti; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

markë: PITAKA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Seamless iPhone 7 4.7inch Aramid Fibre Telefon Rasti me Magnet


Përfitimet e Fiber Aramid:

 • I fortë, fleksibël, i qëndrueshëm.
 • Ndërhyrja e sinjalit ZERO.
 • Jashtëzakonisht të lehta dhe të pakta.
 • Kaloi provën e rënies së lartësisë 1.2m.

Kjo është një Ultra Thin iPhone Phone Case 7 bërë nga 100% Aramid Fiber, i cili është material ekskluziv, Slim Fit dhe Sensuous me material "Armatura të Trupit". Ishte i njëjti material që përdoret në trupin e blinduar, anijen, motorët e avionit dhe makinat e garave Formula 1, e cila është mbrojtje e përkryer e iPhone tuaj për të qëndruar larg pikave në jetën tuaj të përditshme. Përshtatet në mënyrë të përkryer telefonin tuaj. iPhone 7 Aramid Fiber Phone Case është lehtë dhe natyrisht qasje në të gjitha butonat dhe portet. Çdo hapje jo vetëm që është radhitur në mënyrë të saktë, por edhe në "sipërfaqe" natyrore.

Përshkrim:

1. 100% Aramid Fiber me cilësi të lartë të markës së re , jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj


 • Pllaka metalike brenda për t'u ngjitur në montimin e makinës magnetike.
 • Made nga 100% aramid, një material luksoz i teknologjisë së lartë për forcat e blinduara të trupit, hapësirën ajrore, super-karrocat.
 • Ndjehen pa peshë. Pesha më pak se 14g. Një nga rastet më të lehta të planetit.
 • Jashtëzakonisht i hollë. Një profil i hollë vetëm 0.65mm.
 • Shtresë e jashtëzakonshme rezistente ndaj gërvishtjeve, grippy por jo-slippy
 • Ridiculously qëndrueshme dhe tepër të fortë. 5 herë më e fortë se çeliku në të njëjtën peshë.
 • Asnjë ndërhyrje në WIFI, GPS, Apple Pay, Ngarkimi me valë ose sinjalet tuaja.


Magcase For Iphone8 Grande

Ultra Slim Carbon Fiber Case Iphone 7

Carbon Fiber Case Iphone 7

Magcase For Iphone7

Aramid Case Iphone7

Iphone8 Wireless Case

Carbon Fiber Case Iphone7

Aramid Case Iphone 7

Kategoritë e Produktit : Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 7 Ose 8

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim