Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 7 Plus Ose 8 Plus
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

MagCase Për iPhone 7 Plus Ose 8 Plus

Kategoritë e produkteve të MagCase Për iPhone 7 Plus Ose 8 Plus , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, IPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase , furnizuesit IPhone8 Plus MagCase / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ultra Silm IPhone8 Plus MagCase R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë MagCase Për iPhone 7 Plus Ose 8 Plus furnizuesit

Përshkrim:

1. 100% Fibër karboni me cilësi të lartë të markës së re, jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj


  • Pllaka metalike brenda për t'u ngjitur në montimin e makinës magnetike.
  • Made nga 100% aramid, një material luksoz i teknologjisë së lartë për forcat e blinduara të trupit, hapësirën ajrore, super-karrocat.
  • Ndjehen pa peshë. Pesha më pak se 14g. Një nga rastet më të lehta të planetit.
  • Jashtëzakonisht i hollë. Një profil i hollë vetëm 0.65mm.
  • Shtresë e jashtëzakonshme rezistente ndaj gërvishtjeve, grippy por jo-slippy
  • Ridiculously qëndrueshme dhe tepër të fortë. 5 herë më e fortë se çeliku në të njëjtën peshë.
  • Asnjë ndërhyrje në WIFI, GPS, Apple Pay, Ngarkimi me valë ose sinjalet tuaja.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim