Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 7 Plus Ose 8 Plus > Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
 • Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
 • Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
 • Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
 • Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit
 • Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit

Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone7 Plus

Compatible Brand: iPhone

Type: Case

Style: Simplicity

Material: Carbon Fiber

Function: Dirt-resistant, Waterproof, Anti-slip, Shock Absorbent

Color: Black, Black/silver/pink/blue/green/red/gold/purple Etc

Car Holder: Without Car Holder

Hardness: Partial Hard

Certification: SGS, RoHS, ISO9001

Gender: Unisex

Weight: 14g

Thin: 0.65mm

RAW MATERIAL: 100% Aramid

Additional Info

paketim: 1 x IPhone7 Plus Rasti i Fibrave të Karbonit; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

MagCase Për iPhone7 Plus 5.5inch Ultra Silm Rasti i Fibrave të Karbonit me Magnet


Ky është rasti ultra hollë iPhone7 Plus i bërë nga 100% Aramid Fiber i cili është material ekskluziv, i hollë dhe i ndjeshëm me materialin e "Trupit të Trupit të Kufizuar". Ai ishte i njëjti material që përdoret në forcat e blinduara të trupit, anijen, motorët e avionit dhe Formula 1 , i cili është përkryer mbrojtja e iPhone tuaj për të qëndruar larg pikë në jetën tuaj të përditshme. Një prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të ngjitshme. Një shtresë mbrojtëse me tre shtresa dhe lustrim manual zbatohet për çdo rast telefoni. Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë.

Përshkrim:

1. 100% Fibër karboni me cilësi të lartë të markës së re, jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj


 • Pllaka metalike brenda për t'u ngjitur në montimin e makinës magnetike.
 • Made nga 100% aramid, një material luksoz i teknologjisë së lartë për forcat e blinduara të trupit, hapësirën ajrore, super-karrocat.
 • Ndjehen pa peshë. Pesha më pak se 14g. Një nga rastet më të lehta të planetit.
 • Jashtëzakonisht i hollë. Një profil i hollë vetëm 0.65mm.
 • Shtresë e jashtëzakonshme rezistente ndaj gërvishtjeve, grippy por jo-slippy
 • Ridiculously qëndrueshme dhe tepër të fortë. 5 herë më e fortë se çeliku në të njëjtën peshë.
 • Asnjë ndërhyrje në WIFI, GPS, Apple Pay, Ngarkimi me valë ose sinjalet tuaja.


Magcase For Iphone8 Grande

Ultra Slim Carbon Fiber Case Iphone 7

Carbon Fiber Case Iphone 7

Magcase For Iphone7

Aramid Case Iphone7

Iphone8 Wireless Case

Carbon Fiber Case Iphone7

Aramid Case Iphone 7

Kategoritë e Produktit : Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone 7 Plus Ose 8 Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim