Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone X
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

MagCase Për iPhone X

Kategoritë e produkteve të MagCase Për iPhone X , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Rasti Aramid Fiber iPhone X , furnizuesit PITAKA Magcase iPhone X / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti i iPhone X R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë MagCase Për iPhone X furnizuesit

Ngarkimi pa tel miqësor. Sillni përvojën më të mirë që bartni dhe përvojën e tarifimit pa tel duke përdorur me montimin magnetik PITAKA (Seria Magmount), dizajni i veçantë unik i kalimit me pllaka metalike brenda ju mund të përdorni paisjen e makinës PITAKA lirshëm pa fërkimin e pllakës metalike në pajisjen tuaj. Megjithatë, nuk ka ndërhyrje në tarifimin tuaj pa tel, WIFI, GPS, Apple Pay ose sinjalet tuaja.

Një prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të ngjitshme. Një shtresë mbrojtëse me tre shtresa dhe lustrim manual zbatohet për çdo rast telefoni.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim