Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone X > 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
 • 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
 • 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
 • 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
 • 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet
 • 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet

3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhoneX

Compatible Brand: iPhone

Type: Case

Style: Simplicity

Material: Carbon Fiber

Function: Dirt-resistant, Waterproof, Anti-slip, Shock Absorbent

Color: Black, Black/silver/pink/blue/green/red/gold/purple Etc

Car Holder: Without Car Holder

Hardness: Partial Hard

Certification: SGS, RoHS, ISO9001

Weight: 14g

Thin: 0.65mm

RAW MATERIAL: 100% Aramid

Additional Info

paketim: 1 x IPhoneX Aramid Fiber Case; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

markë: PITAKA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

3D Grip Touch iPhoneX Ultra Silm Aramid Fibër Rasti me Magnet, Wireless akuzuar miqësore

Kjo është IPhoneX Aramid Fiber Case bërë nga 100% Aramid Fiber që është material ekskluziv, Slim Fit dhe Sensuous me "Body Armor Grade" materiale. Ai ishte i njëjti material që përdoret në trupin e blinduar, anijen, motorët e avionit dhe Formula 1 Gara, i cili është përkryer mbrojtje iPhone tuaj për të qëndruar larg pikë në jetën tuaj të përditshme. Ngarkimi pa tel miqësor. Sillni përvojën më të mirë që bartni dhe përvojën e tarifimit pa tel duke përdorur me montimin magnetik PITAKA (Seria Magmount), dizajni i veçantë unik i kalimit me pllaka metalike brenda ju mund të përdorni paisjen e makinës PITAKA lirshëm pa fërkimin e pllakës metalike në pajisjen tuaj. Megjithatë, nuk ka ndërhyrje në tarifimin tuaj pa tel, WIFI, GPS, Apple Pay ose sinjalet tuaja. Një prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të ngjitshme. Një shtresë mbrojtëse me tre shtresa dhe lustrim manual zbatohet për çdo rast telefoni. Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë.


Përfitimet e Fiber Aramid:

 • I fortë, fleksibël, i qëndrueshëm.
 • Ndërhyrja e sinjalit ZERO.
 • Jashtëzakonisht të lehta dhe të pakta.
 • Kaloi provën e rënies së lartësisë 1.2m.


Përshkrim:

1. 100% Fibër karboni me cilësi të lartë të markës së re, jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj


 • Pllaka metalike brenda për t'u ngjitur në montimin e makinës magnetike.
 • Made nga 100% aramid, një material luksoz i teknologjisë së lartë për forcat e blinduara të trupit, hapësirën ajrore, super-karrocat.
 • Ndjehen pa peshë. Pesha më pak se 14g. Një nga rastet më të lehta të planetit.
 • Jashtëzakonisht i hollë. Një profil i hollë vetëm 0.65mm.
 • Shtresë e jashtëzakonshme rezistente ndaj gërvishtjeve, grippy por jo-slippy
 • Ridiculously qëndrueshme dhe tepër të fortë. 5 herë më e fortë se çeliku në të njëjtën peshë.
 • Asnjë ndërhyrje në WIFI, GPS, Apple Pay, Ngarkimi me valë ose sinjalet tuaja.

Kategoritë e Produktit : Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone X

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim