Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone X > Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
 • Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
 • Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
 • Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
 • Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case
 • Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case

Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone X

Compatible Brand: iPhone

Type: Case

Style: Simplicity

Material: Carbon Fiber

Function: Dirt-resistant, Waterproof, Anti-slip, Shock Absorbent

Color: Black, Black/silver/pink/blue/green/red/gold/purple Etc

Car Holder: Without Car Holder

Hardness: Partial Hard

Certification: SGS, RoHS, ISO9001

Gender: Unisex

Weight: 14g

Thin: 0.65mm

RAW MATERIAL: 100% Aramid

Additional Info

paketim: 1 x PITAKA Magcase iPhoneX; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

markë: PITAKA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhoneX Rasti, Ultra Thin (0.03in) Super Light (0.49oz) Më i fortë Durable Snugly Fit Snap-on Case

Kjo është PITAKA Magcase iPhone X , Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Ashtu si 2 copa A4 letër, kështu që edhe ju nuk do të ndjeni peshën e rastit të rritur në pajisjen tuaj. Ridiculously qëndrueshme dhe tepër të fortë. 5 herë më e fortë se çeliku në të njëjtën peshë. Ndjehen pa peshë. Pesha më pak se 14g. Një nga rastet më të lehta të planetit. Një prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të ngjitshme. Një shtresë mbrojtëse me tre shtresa dhe lustrim manual zbatohet për çdo rast telefoni. PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhoneX Rasti i bërë nga 100% Aramid Fiber, i cili është material ekskluziv, i hollë dhe i ndjeshëm me materialin e "Trupit të Trupit të Armëve". Ishte materiali i njëjtë i përdorur në forcat e blinduara të trupit, anijen, motorët e avionit, i cili është përkryer mbrojtje iPhone tuaj për të qëndruar larg pikë në jetën tuaj të përditshme. Gëzoni iPhone tuaj "pothuajse të zhveshur", që është më i hollë se një monedhë.


Përshkrim:

1. 100% Fibër karboni me cilësi të lartë të markës së re, jashtëzakonisht të qëndrueshme!

2. Rastet me precision të stampuar për t'i përshtatur në mënyrë të përkryer telefonit tuaj
3. Rezistoni papastërtitë, njollat ​​dhe është anti-statike dhe anti-shqip
4. Materiali lahet për pastrim të lehtë
5. Mbrojeni telefonin tuaj kur bombardoni.

6. Qasje e drejtpërdrejtë në të gjitha portet dhe butonat pa hequr atë nga rasti.

Ngjyra: e zezë / e argjend / e kuqe / e kaltër / e gjelbër / e kuqe / e artë / e purpurt etj


 • Pllaka metalike brenda për t'u ngjitur në montimin e makinës magnetike.
 • Made nga 100% aramid, një material luksoz i teknologjisë së lartë për forcat e blinduara të trupit, hapësirën ajrore, super-karrocat.
 • Jashtëzakonisht i hollë. Një profil i hollë vetëm 0.65mm.
 • Shtresë e jashtëzakonshme rezistente ndaj gërvishtjeve, grippy por jo-slippy
 • Asnjë ndërhyrje në WIFI, GPS, Apple Pay, Ngarkimi me valë ose sinjalet tuaja.

Magcase For Iphone X Grey Twill Grande

Magcase For Iphonex Black Grey Twill Grande

Magcase For Iphone X Camera Lens Protection Grande

Magcase For Iphone X Aramid Fiber Grande

Magcase For Iphone X 3d Grip Grande

Magcase For Iphone X Wireless Charging Friendly Grande

Magcase For Iphone X A Grande

Magcase For Iphone X B Grande

Kategoritë e Produktit : Rasti i iPhone > MagCase Për iPhone X

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim